Hakkımızda

Safem Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti. kurucularının 25 yılı aşkın teknik ve ticari deneyimi ile Mart 2008 yılından bugüne faaliyet göstermektedir. Özellikle çelik konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, yurtiçi ve yurtdışında, üretici ve ticari firmalarla uzun yıllara dayanan ticari ilişkileri vasıtası ile uluslararası satınalma ve satış kanalları oluşturmuş, ülkemiz ithalatçılarına Doğu Avrupa, AB ve Uzak Doğu, Rusya ve Ukrayna’dan en uygun koşullarda satınalma imkanı sağlarken, ülkemiz üreticilerine ürünlerini ihraç etme imkanı sunmaktadır.

ÜRÜNLER-HİZMETLER

Safem,

  • Mühendislik çelikleri ve takım çelikleri konularında güvenilir kaynaklarından sertifikalı ürünleri, açık yük veya konteyner bazında Türkiye pazarına sunmaktadır.
  • Her türlü filmaşin ve tel ihtiyaçlarını değerlendirerek, uygun ve güvenilir kaynaklardan teklif vermektedir.
  • Dikişsiz çelik çekme borularda, her türlü özel ihtiyaçlara açık yük veya konteyner bazında teklif vermektedir.
  • Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine teknik ve ticari danışmanlık hizmetleri vermektedir.

İŞ ORTAKLIKLARI

Safem,

Çin – HongKong Weicheng International Co. Ltd. firmasının Türkiye ofisi olarak, demir cevheri konusundaki talepleri Uzak Doğu ve Türkiye’deki iş ortakları vasıtasıyla karşılamaktadır.

İtalya – Spindle RMC Srl. firmasının Türkiye acentası olarak, özellikle otomotiv sektöründe kullanılan yüksek hızlı elektrikli spindle motorları ile ilgili Türkiye satışlarını yapmaktadır. Ayrıca yine aynı firma kanalı ile tüm spindle motor markalarına Italya’dan tamir-bakım-onarım hizmeti sunmaktadır.

Çin – Beijing Sevenstar Electronics Co. Ltd. firmasının endüstriyel fırınlar Türkiye satış temsilcisi olup, elektronik sektörüne ve ısıl işlem tesislerine teknolojik endüstriyel fırınlar temin etmektedir.

Almanya – Stahlhandle Groditz GmbH firmasının Türkiye acentası olarak, Almanya’daki hazır stoklardan hemen teslim paslanmaz takım çeliği dövme yuvarlak + kabuk soyma ve dövme bloktan talebe göre özel kesimli malzemeleri, özellikle Hidroelektrik Santrali projelerinde tribün üretimi için kullanılan kaliteleri temin etmektedir.