CNC Tezgahlar

Safem, İtalyanın lider tezgah üreticilerinden O.erre.pi  SRL‘nin Türkiye temsilcisidir. Rulman ve Otomotiv endüstrisi için CNC tezgahları üretiminde ihtisaslaşmış olan O.erre.pi Srl.,  40 yılı aşkın tecrübesi ile Torino’da  5.400 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır. İhtiyaca özel ürünler için en iyi çözümleri sunmayı hedefleyen O.erre.pi, uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde özel uygulamalar için verimlilik, amaca uygunluk ve kalite hedeflerine ulaşacak entegre çözümler tasarlamakta ve üretmektedir.  Yeni üretimlerin yanı sıra mevcut tezgahların amaca uygun revizyonu için tasarım ve uygulama hizmeti vermektedir. O.erre.pi, SKF’nin tüm dünyadaki fabrikalarının ana tedarikçisidir.  Detaylı bilgi için O.erre.pi ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

ÜRÜNLER VE HİZMETLER

ÇİFT YÜZEY TAŞLAMA TEZGAHLARI 

MODEL: MTD

Çeşitli tipteki rulmanların iç ve dış yüzey taşlama operasyonları için geliştirilmiştir. Dış çapı 20 mm’den 420 mm’ye ve genişliği 5 mm’den 160 mm’ye kadar parçaların işlenmesi için farklı modeller mevcuttur. Detaylı bilgi için firmamız ile temas kurabilirsiniz.

MTD-250 ÇİFT YÜZLÜ TAŞLAMA TEZGAHI

DIŞ YÜZEY TAŞLAMA TEZGAHLARI

MODEL: MTE

 

Çeşitli tip ve ebattaki rulmanların dış yüzey taşlama operasyonları için geliştirilmiştir. Dış çapı 10 mm’den 420 mm’ye ve genişliği 10 mm’den 200 mm’ye kadar parçaların işlenmesi için farklı modeller mevcuttur. Detaylı bilgi için firmamız ile temas kurabilirsiniz.

 

MTE-600 DIŞ YÜZEY TAŞLAMA TEZGAHI
MTE-250 DIŞ YÜZEY TAŞLAMA TEZGAHI

İÇ YÜZEY TAŞLAMA TEZGAHLARI

MODEL: MTI

 

Çeşitli tip ve ebattaki rulmanların iç yüzey taşlama operasyonları için geliştirilmiştir. Dış çapı 10 mm’den 420 mm’ye ve genişliği 10 mm’den 200 mm’ye kadar parçaların işlenmesi için farklı modeller mevcuttur. Detaylı bilgi için firmamız ile temas kurabilirsiniz.

 

MTI_250 İÇ YÜZEY TAŞLAMA TEZGAHI
MTI_80 İÇ YÜZEY TAŞLAMA TEZGAHI

HONLAMA TEZGAHLARI

MODEL: MTH

Otomatik honlama tezgahları çeşitli ebattaki ve tipteki rulmanların iç ve dış bileziklerinde yuvarlanma yolu taşlanması için tasarlanmıştır. 

∅20÷600 mm çap, bilyalı, silindirik veya konik makaralı rulmanlar için 

MTH-200-IR OTOMATİK HONLAMA TEZGAHI
MTH-Polishing

ÖZEL İMALAT TEZGAHLAR

 

İhtiyaca özel tezgah tasarımı ve üretimi yapılmakta, müşterilere entegre çözümler sunulmaktadır. Konik Silindir Uç Yüzey Taşlama Tezgahı, Pompa Milleri Honlama Tezgahı, Bant Parlatma Tezgahı gibi tamamen tanımlanmış belirli ihtiyaçlara özel tasarım ve üretimler özel imalat tezgahlara örnek verilebilir. Daha fazlası için firmamızla temasa geçebilirsiniz.

ÜRETİM HATLARI

 

Amaca yönelik özel çözümler, entegre üretim hatları tasarımı

İHTİYACA ÖZEL TASARLANMIŞ ÜRETİM HATTI_ O.ERRE.Pİ

AKSESUARLAR

 

Portal Yükleme, Demagnetizör, Yükleme Robotu, Otomatik Balans Cihazı, Konveyör Sistem, Biriktirme Tablası

YÜKLEME ROBOTU
BİRİKTİRME TABLASI