İş Ortaklıkları

SAFEM;

70’in üzerinde paslanmaz çelik kalitesi ile Avrupa’nın en geniş stok çeşidine sahip Almanya – Stahlhandle Groditz GmbH Türkiye acentesi olarak, Almanya’daki hazır stoklardan hemen teslim paslanmaz, takım çeliği, dövme yuvarlak + kabuk soyma ve dövme bloktan talebe göre özel kesimli malzemeleri, özellikle kalıp sektörü, savunma sanayii ve hidroelektrik santrali projelerinde tribün üretimine yönelik olarak temin etmektedir.

.

İtalya – SMZ ITALIA Srl. Türkiye acentesi olarak, özellikle otomotiv ve savunma sanayi sektöründe kullanılan yüksek hızlı elektrikli spindle motorları ile ilgili Türkiye satışlarını yapmaktadır. Ayrıca yine aynı firma kanalı ile tüm spindle motor markalarına İtalya’dan tamir-bakım-onarım hizmeti sunmaktadır.

İtalya – OERREPPI SRL. Türkiye acentesi olarak, özellikle otomotiv ve rulman sanayi sektöründe kullanılan özel üretim CNC tezgahlarının Türkiye satışlarını yapmaktadır. Ayrıca yine aynı firma kanalı ile rulman üretimi sektöründe kullanılan CNC tezgahlara yönelik revizyon hizmeti sunmaktadır. OERREPPI SRL, SKF’ nin tüm dünyadaki fabrikalarının ana tedarikçisidir.

Çin-Hong Kong Weicheng International Co.Ltd. firmasının Türkiye temsilcisi olarak demir cevheri ve Uzakdoğu menşeili çelik tedarikinde iş birliği yapmaktadır.

Çin – Beijing Sevenstar Electronics Co. Ltd. firmasının endüstriyel fırınlar Türkiye satış temsilcisidir.