Firma Haberleri

Safem Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti. , 03 Mart 2008 tarihinde 25 yıllık birikimimiz ile yurt içindeki müşteri portföyümüze, yurt dışından uygun ve güvenilir tedarikçi ve üreticilerden, her türlü demir çelik ürünü için tedarik ve danışmanlık hizmeti vermek amacı ile kuruldu.

2008-2011 yılları arasında Malezya’da kurulu Maynai Steel Ltd. firması ile takım çelikleri konusunda iş ortaklığı yaptık.

2009-2011 yılları arasında Almanya’da yerleşik, sektöründe önde gelen takım çeliği üreticisi Schmiedewerke Gröditz GmbH. ‘nın Uzak Dogu’da Taiwan, Thailand, Malezya ve Vietnam acentalığını yaptık.

2010 yılında Çin’in önde gelen Sevenstar Industrial Furnaces –Beijing Sevenstar Electronics Co. Ltd. firmasının endüstriyel fırınlar satışı konusunda Türkiye temsilciliğini aldık.

2011 yılında Çin’de yerleşik Hong Kong Weicheng International Co. Ltd. firması ile iş ortaklığımızı başlattık. Halen firmanın Türkiye ofisi olarak tum Uzakdogu çelik taleplerine iş ortağımız ile Çin’den teklif vermekteyiz.

2013 Eylül itibariyle Italyan Spindle RMC Srl. firmasının yüksek hızlı elektrikli spindle motorları Türkiye acentalığına başladık. Aynı zamanda tüm spindle motor markalarına Italya’dan 6 ay garantili tamir-bakım-onarım servis hizmeti vermekteyiz.

2014 Ocak itibariyle, Alman Stahlhandle Gröditz GmbH firmasının Türkiye acentası olarak, paslanmaz takım çelikleri dövme + kabuk soyma yuvarlak ve blok, talebe göre özel kesim, özellikle Hidroelektrik santrali projelerinde tribün imalatında kullanılan tüm paslanmaz kalitelerini, Almanya stoklarından hemen teslim olarak temin etmekteyiz.